O nas


                  Pracownia Florystyczna "Z Nami Kwiatami" zrodziła się z miłości do kwiatów. Pasjonujemy się tworzeniem różnego rodzaju kompozycji kwiatowych, w których wykonanie wkładamy całe swoje serca. Daje nam to wiele satysfakcji i wynagradza dbałość o każdy szczegół. Bo to właśnie nasza precyzja i bezwarunkowe zaangażowanie odzwierciedlają niepowtarzalne efekty, które na długo pozostają w pamięci. Kwiaty podkreślają wyjątkowość organizowanych wydarzeń - wzbogacając je, dodając uroku, tworząc niezwykły, wręcz magiczny klimat. Florystyka jest dziedziną, która pozwala uwolnić wyobraźnię, dając nam tym samym szereg możliwości w urzeczywistnianiu nawet najbardziej niebanalnych pomysłów. Dzięki niej wszelkim uroczystościom możemy nadać niecodzienny charakter.

         
Zapraszamy do współpracy z naszą Pracownią. Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, szanując upodobania naszych Klientów. W naszych realizacjach stawiamy na wysoką jakość a wieloletnie doświadczenie w branży florystycznej pomaga nam w udzielaniu trafnych porad i odnajdywaniu optymalnych rozwiązań. Sumienność i niezawodność to filary naszej działalności.

            W zakładce Oferta prezentujemy rezultaty naszych przedsięwzięć. Zajmujemy się między innymi: florystyką ślubną (bukiety ślubne, biżuteria florystyczna, dekoracje kościołów, dekoracje sal weselnych, dekoracje samochodów, podziękowania dla rodziców), dekoracją sal na uroczystości rodzinne (np.: chrzest, komunia, urodziny, jubileusz), florystyką pogrzebową, tworzeniem stroików bożonarodzeniowych i wielkanocnych oraz kompozycji nagrobnych. Dysponujemy również bazą materiałów, które wypożyczamy: lampiony, szklane wazony, pokrowce na krzesła, biały dywan.

                    Każdego, kto jest zainteresowany współpracą z naszą Pracownią zachęcamy do kontaktu poprzez:

• telefon: 783 017 447
• e-mail: info@znamikwiatami.pl
• facebook: https://www.facebook.com/znamikwiatami/
• stronę internetową – zakładkę Kontakt: http://znamikwiatami.pl/Kontakt.html